Meny
Søk
Logg inn
Bransjeforeningen for Systeminnredning i Yrkesbygg
Illustrasjon
Breivik Trevare AS
Pb. 7668 Spjelkavik, 6022 Ålesund

www.breivik.no

Kontaktperson: Sverre Breivik
Telefon: +47 70 17 82 80
E-post: firmapost@breivik.no

Glava AS
Pb. 4461 Nydalen, Sandakerveien 24 C. D 11, 0403 Oslo

www.glava.no

Kontaktperson: Andre Braathen
Telefon: +47 22 38 67 00
E-post: andre.braathen@glava.no

Gyproc AS
Habornveien 59, 1630 Gamle Fredrikstad

www.gyptone.no

Kontaktperson: Jim Brun
Telefon: +47 69 35 75 00
E-post: jim.brun@gyproc.com

Hodneland Bygginnredning AS
Ulvenvn. 355, Pb. 224, 5202 Os

www.hodneland.as

Kontaktperson: Egil Hodneland
Telefon: +47 56 30 35 90
E-post: egil@hodneland.as

Lette Bygg Elementer AS
Strømveien 192, 3061 Svelvik

www.lbe.no

Kontaktperson: Arne Vaagsland
Telefon: +047 33 77 35 00
E-post: post@lbe.no

Meta AS
Pb. 95 Kalbakken, Stålfjæra 26, 0902 Oslo

www.meta.no

Kontaktperson: Steinar Woxen
Telefon: +47 22 06 16 90
E-post: s.woxen@meta.no

Modulvegger AS
Sporpindveien 14, 3340 Åmot

www.modulvegger.no

Kontaktperson: Svein Egil Kalvatn
Telefon: +47 32 77 87 00
E-post: svein.egil@modulvegger.no

Norgips Norge AS
Postboks 655 Strømsø, 3003 Dramme

www.knaufdanoline.com

Kontaktperson: Knut Lien
Telefon: +47 99 56 86 26
E-post: knut.lien@norgips.com

Norprodukter Sale AS
Pb. 194, 1411 Kolbotn

www.norprodukter-sale.no

Kontaktperson: Daniel Gullerud
Telefon: +47 66 80 32 00
E-post: daniel@norprodukter-sale.no

Rollform AS
Heiasvingen 66, 1900 Fetsund

www.rollform.no

Kontaktperson: Steinar Svendsen
Telefon: +47 67 90 05 40
E-post: steinar@rollform.no

Rockfon
Pb. 4215 Nydalen, 0401 Oslo

www.rockfon.no

Kontaktperson: Jonny Siig
Telefon: +47 22 02 40 00
E-post: jonny.siig@rockfon.com

Team Innredning AS
Solvingvegen 223. 2335 Stange

www.team-innredning.no

Kontaktperson: Valdimar Karlsson
Telefon: +47 62 58 46 00
E-post: valdimar.karlsson@team-innredning.no

Time Interiør
Kvålveien 14, 4323 Sandnes

www.time-as.no

Kontaktperson: Jan Rune Svihus
Telefon: +47 57 97 38 80
E-post: jan.rune.svihus@time-as.no

Trysil Interiørtre AS
Nybeg, 2422 Nybegsund

www.trysil-interiortre.no

Kontaktperson: Erik Owrenn
Telefon: +47 62 44 97 00
E-post: erik@trysil-interiortre.no

Innlogging

BSY

Hovedformålet til BSY er å være en interessegruppe for kvalitetssikring innen systeminnredning; en felles, faglig og nøytralt instans som alle parter i en byggesak vil dra nytte av. BSY representerer firmaer som produserer, leverer, selger og monterer systeminnredninger og tilhørende komponenter.

Kontaktinformasjon

Baker Østbys vei 21, 1351 Rud

+47 67 17 02 00

info@bsy.no

+47 901 41 617

Man - Fre: 09:00 - 15:00