Meny
Søk
Logg inn
Bransjeforeningen for Systeminnredning i Yrkesbygg

Innredningsentreprenører

Illustrasjon
Acusto AS

Pb. 93 Tveita, 0617 Oslo

www.acusto.no

Kontaktperson: Ole-Andre Garnvik
Telefon:+47 22 75 90 90
E-post: ole-andre.garnvik@acusto.no

Knut H. Andersen AS

Postboks 370, 2303 Hamar

Kontaktperson: Geir H Andersen
Telefon:+47 91 81 65 87
E-post: knut.h.andersen@combitel.no

Bergen Bygg System AS

Hegrenesveien 15, 5042 Bergen

www.bergenbyggsystem.no

Kontaktperson: Andre Kleppestø
Telefon:+47 55 70 67 77
E-post: andre@bergenbyggsystem.no

Bergen Prosjekt og Sotra Entreprenør AS

Leirvikflaten 11, 5179 Godvik

www.bph.as

Kontaktperson: Yngve Veland
Telefon:+47 98 24 91 52
E-post: yv@bph.as

Bygginnredning AS

Postboks 1023, Skolmen 25, 3204 Sandefjord

www.bygginnredning.no

Kontaktperson: Bjørn Steinar Wirum
Telefon:+47 90 79 38 00
E-post: bsw@bygginnredning.no

Byggmontering Møre AS

Bingsa Industriområde, 6019 Ålesund

www.byggmo.no

Kontaktperson: Erling Svein Bjørdal
Telefon:+47 70 17 87 50
E-post: erling@byggmo.no

Byggmontøren AS

Fossumveien 33, 1605 Fredrikstad

Kontaktperson: Peter Elgbratt
Telefon:+47 99 55 35 50
E-post: p-elgbra@online.no

Bærum Byggmontering AS

Baker Østbysvei 21, 1351 Rud

www.bbm1.no

Kontaktperson: Steinar Hegg
Telefon: +47 67 17 02 00
E-post: steinar@bbm1.no

Eide Entreprenør AS

Robsrudskogen 15, 1470 Lørenskog

www.eideentrep.no

Kontaktperson: Per Eide
Telefon: +47 22 07 28 00
E-post: per@eideentrep.no

GHV AS

Kjerrheibakken 22, 4621 Kristiansand S

www.ghv.no

Kontaktperson: David Kolstad
Telefon: +47 98 24 63 33
E-post: dk@ghv.no

Innomhus AS

Wernersholmvegen 49, 5232 Paradis

www.innomhus.no

Kontaktperson: John Matland
Telefon: +47 95 10 65 16
E-post:jm@innomhus.no

Isoteks Bygg AS

Kraby Næringspark, 2850 Lena

www.isoteks.no

Kontaktperson: Anders Flågen
Telefon: +47 61 14 35 80
E-post: post@isoteks.no

Modulvegger Trondheim AS

Postboks 6269-Etterstad, 0603 Oslo

www.modulvegger.no

Kontaktperson: Tom Erik Hopmo
Telefon: +47 90 29 71 10
E-post: tom.erik@modulvegger.no

Modulvegger Oslo AS

Postboks 6269-Etterstad, 0603 Oslo

www.modulvegger.no

Kontaktperson: Max Arnhjell
Telefon: +47 23 24 22 00
E-post: max@modulvegger.no

Modulvegger Sørlie AS

Pb.254-Hundskinnvn. 96, 1702 Sarpsborg

www.modulvegger.no

Kontaktperson: Oddmund Karlsen
Telefon:  +47 91 34 65 88
E-post: oddmund@modulvegger.no

System1 AS

Postboks 95, 1713 Grålum

www.system1.as

Kontaktperson: Lars Petter Rakstad
Telefon: +47 90 62 00 68
E-post: lars@system1.as

Tøftum Innredning

Postboks 317, 2803 Gjøvik

www.toftum.no

Kontaktperson: Eivind Tøftum
Telefon:+47 61 18 78 50
E-post: toftum@toftum.no

UanZB Bygg AS

Midtbergvn. 2, 4313 Sandnes

www.uanz.as

Kontaktperson: Ove Rusdal
Telefon: +47 51 63 34 45
E-post: ove@uanz.as
 

Würth Norge AS
Mortenveien 12, 1481 Hagan

www.wuerth.no

Kontaktperson: Ivar Forsland
Telefon: +47 46 40 15 00
E-post: Ivar.forsland@wuerth.no

Innlogging

BSY

Hovedformålet til BSY er å være en interessegruppe for kvalitetssikring innen systeminnredning; en felles, faglig og nøytralt instans som alle parter i en byggesak vil dra nytte av. BSY representerer firmaer som produserer, leverer, selger og monterer systeminnredninger og tilhørende komponenter.

Kontaktinformasjon

Baker Østbys vei 21, 1351 Rud

+47 67 17 02 00

info@bsy.no

+47 901 41 617

Man - Fre: 09:00 - 15:00